Social Media

Kniha osmá - Drakie

http://nd03.jxs.cz/849/091/454d1a08d2_88321170_o2.png 
Tu knížku mám dočtenou už, jak dlouho i další díl a zas čtu něco jinýho, ale nejsem schopná tohle sepsat...

Název: Drakie
Autor: Sophie Jordanová
Díl: 1
Anotace: Jacinda od malička žije s cejchem výjimečnosti a ví, že každý její krok je sledován. Touží ale po svobodě rozhodovat se sama za sebe. Když poruší nejposvátnější zásadu svého druhu, skoro za to zaplatí životem. Zachrání ji krásný cizinec, který byl poslán, aby lovil takové, jako je ona, potomky draků, kteří na sebe dokážou vzít lidskou podobu.
Jacindina rodina je nucena uchýlit se do světa smrtelníků, kterému není lehké se přizpůsobit. Jediným světlem je pro Jacindu Will, který v ní rozdmýchává její dračí podstatu. Cítí k němu neodolatelnou přitažlivost, ale přitom zná jeho temné tajemství. On a jeho rodina jsou lovci. Za každou cenu by se mu měla vyhýbat. Tak málo stačí, aby se z ní navždy stal člověk!
Ukázka: Je mi jasné, že mě viděl - poznám to, protože se zarazil, plave na místě a rty má těsně nad vodou.
Díváme se na sebe.
Teď se to stane. Přivolá ostatní. Vrhnou se na mě jako hladoví draci. Vzpomínám na tátu a snažím se zarazit třes. Jsem si jistá, že táta se před nimi netřásl ani neschovával. A já se narozdíl od něj můžu bránit. Ohněm.
Pohne se. Plave ke mně ladným klouzavým pohybem. Na čelisti se mu rýsuje sval, mravenčí mě z toho v břiše. Nevypadá tak nelítostně, jak jsem si ho představovala. Netváří se zle. Tváří se... překvapeně.
Strany: 293
***
Ta knížka byla super. Sice ze začátku mě moc nebrala, ale pak to nabralo rychlost a někdy od půlky jsem se od toho prostě nemohla odlepit. Parádní. Ne jednou jsem skoro brečela, jakože chudák Jacinda někdy ://
Akorát vztah Jacindy a Willa mi čas od času trochu připomínal vztah Belly s Edwardem (eh, snad každej zná... :D).
 
Pozn. články z tohoto projektu pocházejí z roků 2012 - 2013, původně zde
Napiš první komentář
Okomentovat