Social Media

Únorová giveaway


Zima, ač někde mírnější a někde výraznější, je tady. Venku většinou panuje chladno, pokud do toho tedy ještě nefouká vítr, nesněží anebo alespoň neprší. Myslím, že nejsem jediná, která v takových dnech zrovna dvakrát neprahne po tom, jít ven a mnohem radši zůstane zalezlá doma u knihy, seriálu nebo tak něčeho.

Rozhodla jsem se tedy, že je to skvělá doba na to, nadělit někomu z Vás knihu, která by třeba zpříjemnila jeho den. Tou knihou je Alchymie věčnosti od Avery Williams, kterou u nás vydalo nakladatelství CooBoo. Spolu s ní výherce získá ještě záložku s motivem Honu od Andrewa Fukudy, která mi zbyla ještě z minulé giveaway.

http://www.cooboo.cz/storage/images/800x600/3218.jpg

Pro účast v soutěži stačí napsat do komentáře:
 1. Jméno / Přezdívka
 2. Email, kam tě mám v případě výhry konaktovat
 3. Bonusové vstupy:
  1. Sledování blogu pomocí GFC (uveď jméno, pod kterým sleduješ)
  2. Lajk na FB stránce (uveď jméno na FB)
  3. Sdílení soutěže (uvěď odkaz, kde sdílení najdu)
 4. Jaká kniha ti přijde naprosto ideální pro zimní večery?
 5. Spousta lidí při čtení knih ráda popíjí horký čaj, jak jsi na tom s čajem ty?
Každý získá jeden vstup automaticky, plus další tři může získat sledováním, lajkem a sdílením.

Výherce vylosuji pomocí Random.org.

Soutěž probíhá od prvního února do února posledního, tedy dvacátého osmého. Vyhodnocení soutěže proběhne nejpozději do týdne od skončení soutěže. Výherce je povinnen odpovědět na email nejpozději do 48 hodin, jinak losuji někoho jiného. (Pokud předem víte, že v daném období nebudete mít přístup k internetu, napište to prosím do komentáře, spolu s datem, od kdy zase budete k dispozici. Vezmu na to ohled. Díky.)